לישנסקי 27, ראשל"צ  | אולם אירועים כשר | 072-33-80-295
גישה מלאה לנכים חניה חינם

כנסים

כנסים מקצועיים, ימי עיון והדרכות
כל עסק עורך מעת לעת לעובדים, ללקוחות ולשותפים עסקיים אחרים, כנסים מסוגים שונים המיועדים להשגת מטרות מוגדות מראש. מילר קלאב בראשל"צ מתמחה באירוח כנסים מסוגים שונים, תוך התאמה מיטבית של במקום ואופי השירות לסוג הכנס המיועד. אילו סוגי כנסים ניתן לערוך? מהן אמות המידה לעריכת כנס מוצלח? מהם היתרונות שמציע מילר קלאב ללקוחות המעוניינים לערוך בו כנסים מקצועיים ואחרים?

סוגים שונים של כנסים
עם סוגי הכנסים השונים שכל עסק עורך מעת לעת ניתן למנות בין השאר כנסים מקצועיים, כנסים לצורך קידום מכירות או כנסים שצורך גיבוש העובדים בעסק. כנס מקצועי נועד, בדרך כלל, להעביר מידע מקצועי חיוני לעובדים, ללקוחות או לספרים של העסק. גם גופים ממשלתיים עורכים לעיתים כנבים מקצועיים, במטרה לשפר את איכות השירות או להעביר מסרים מקצועיים חשובים. כנס קידום מכירות מאורגן על ידי עסקים שונים המעוניינים להעביר מסרים באשר למוצר או לשירות חדש לצרכנים פוטנציאליים או למי שאמורים למכור אותם הלאה.

ואולם הכנס המקובל ביותר שעורך עסר כל שהוא הוא כנס גיבוש לעובדים. גם כאך מועברים מסרים, אבל עניינו של הכנס הנור חיזוק הקשר בין מנהלים לעוהדים, או בין העובדים לבין עצמם. מילר קלאב בראשון לציון מציא למארגנים את התנאים האופטימליים לעריכת כנסים, כולל תפריטים איכותיים ומגוון שירותים אחרים.

אמות המידה לעריכת כנס מוצלח
אמות המידה להצלחה של כנס הן בחלקן גלויות ובחלקן סמויות וניתן להרגיש ולזהות אותן עם הזמן. עם אמות המידה הגלויות ניתן למנות את הערכים הפיזיים של הכנס – כלומר את הארגון, את איכות המזון והאירוח ואת האווירה במקום. התפוקות הסמויות של הכנס הן מידת ההצלחה של הממונים על כך להעביר את המסרים הנכונים לקהל המשתתפים, באופן שייקלטו וישמשו אותם לאורך זמן. אנשי המקצוע המיומנים של מילר קלאב אמונים על אספקת התנאים הטובים ביותר לכנס. הדברים אמורים בתפריט העשיר המוגש במקום, יחג הם המיקום הנוח שלו במקום נגיש ומרכזי בראשל"צ.
 

אם יש לך עניין לערוך כנסים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, זה המקום הנכון עבורך.

כדאי ליצור קשר כבר כעת
ולתאם את המועד הדרוש לך להתכנסות המוצלחת הצפויה. 

 
התקשרו עכשיו
072-33-80-295
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

מילר קלאב - השילוב המושלם בין מועדון לאולם!
התקשרו עכשיו 072-33-80-295
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

טלפון
072-33-80-295
כתובת
לישנסקי 27, ראשל"צ

 
מילר קלאב - השילוב המושלם בין מועדון לאולם!
התקשרו עכשיו 072-33-80-295 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
טלפון
072-33-80-295
כתובת
לישנסקי 27, ראשל"צ

 
 

יום הולדת

אירועים פרטיים

מאמרים