לישנסקי 27, ראשל"צ 072-33-80-295
גישה מלאה לנכים חניה חינם

יום הולדת קטנטנים

הפקה מלאה הכוללת:


מפעיל מקצועי מותאם
לגיל החוגגים


בר משקאות קלים כולל מוגזים
+ בר חטיפים ומתוקים ללא הגבלה


השכרת אולם כולל גן
אירועים להורים


מכונת ברד, פופקורן וצמר גפן מתוק (שערות סבתא)


ארוחת ערב לבחירה:
פיצות / נקניקיות ושניצלונים בלחמניה


עיצוב בלוני הליום + בלון מספר


עמדת משקאות חמים להורים ולמלווים


חניה בשפע ונגישות לנכים

*עד גיל 11  |  *ימים א' - ד' | בין השעות 16:00 ל 19:00

המחיר ₪3200

התקשרו עכשיו
072-33-80-295
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

ימי הולדת לקטנטנים – הנאה ושקט כאחת
עריכת ימי הולדת לקטנטנים הפכה כבר מזמן להפקה רבתי. לא מספיקות עוגת יום הולדת, קצת מוזיקה שמחה וכמה חבילות שי. הקטנטנים שלנו רואים בסרטים מסיבות יום הולדת שוות, וגם הם רוצים. מילר קלאב בראשון לציון מציע להורים המעוניינים בכך ארגון חגיגת יום הולדת, אירוע חברתי או כל אירוע אחר לילדים הקטנים שלכם. מה בין ימי הולדת לילדים קטנים לבין אירוע אחר?  מה היתרונות בעריכת האירוע במילר קלאב בראשון לציון? בשורות הבאות נרחיב בנושא...

ימי הולדת לקטנטנים ואירועים אחרים
כאמור לעיל, הילדים הקטנים בעידן החדש רואים את המסיבות הגדולות של הידוענים, ורוצים מסיבה כזאת בדיוק עבור עצמם. ואולם יש כמה הבדלים בסיסיים בין מסיבה לילדים לבין אירוע משפחתי או אחר למבוגרים. עם ההבדלים ניתן למנות את האטרקציות השונות, את התפריט ואת הנוכחות של המבוגרים במסיבה.

אחד המאפיינים של ימי הולדת לקטנטנים הוא אחוז האטרקציות הגבוה יחסית. עם האטרקציות שמציעים המומחים של מילר קלאב בראשון לציון, ניתן למנות הכנת הזמנות מעוצבות לכיתה, לחברים מהתנועה או מהשכונה, קליפים ותמונות של חתני השמחה ומכונות עשן ולייזרים התורמות לאווירה המוצלחת. גם עוגה מעוצבת, מפלי שוקולד ואביזרי קרנבל לרחבת הריקודים נמנים עם האטרקציות כאמור.

התפריט באירועים לילדים מותאם לטעם שלהם. המזנון יהיה עשיר יותר בסוגי מזון החביבים על הילדים, ובמהלך כל המסיבה תפעלנה מכונת פופקורן ומכונת ברד. בסיום החגיגה יקבל כל ילד צמר גפן מתוק ("שערות סבתא") לדרך.

היתרונות של עריכת אירוע במילר קלאב
מבין כל ההבדלים בין סוגי האירועים, ההבדל החשוב ביותר הוא הנוכחות המאסיבית של הורים לאורך כל המסיבה. כאן באה לידי ביטוי הייחודיות של מילר קלאב, המציע להורים אזור משלהם. המקום תוכנן מראש באופן כזה שיאפשר להורים להיות נוכחים, אבל להתרכז באזור מיוחד ושקט, כאשר הרעש וההמולה מתנהלים במקום אחד. הצוות של מילר קלאב משגיח על הילדים, וההורים מגיעים מעת לעת לראות מה נשמע. מסיבה לקטנטנים – ושקט להורים.
 

אם אתם מתכוונים לארגן ימי הולדת לקטנטנים שלכם ואם יש לכם רצון להעניק להם חוויה שלא ישכחו במהרה, מילר קלאב ראשל"צ הוא המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולתאם את המועד למסיבת יום ההולדת הקרובה. 
 

מילר קלאב - השילוב המושלם בין מועדון לאולם!
התקשרו עכשיו 072-33-80-295
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

טלפון
072-33-80-295
כתובת
לישנסקי 27, ראשל"צ

 
מילר קלאב - השילוב המושלם בין מועדון לאולם!
התקשרו עכשיו 072-33-80-295 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
טלפון
072-33-80-295
כתובת
לישנסקי 27, ראשל"צ

 
 

יום הולדת

אירועים פרטיים

מאמרים