לישנסקי 27, ראשל"צ  | אולם אירועים כשר | 072-33-80-295
גישה מלאה לנכים חניה חינם

ועדי עובדים

ועדי עובדים וארגון אירועים מוצלחים
אחד מהתפקידים החשובים של ועדי עובדים במקומות עבודה מסודרים, הוא ארגון אירועים שונים, בנוסף על פעולות רווחה לעובדים במקום. ארגון האירוע נסמך על תקציבי הוועד, כשבמקרים רבים גם העסק עצמו משתתף בהפקת האירוע, הן בסיוע בארגון והן באמצעות תרומה כספית. המקצוענים של מילר קלאב אמונים על עריכת אירועים איכותיים עבור וועדי עובדים, עסקים פרטיים0 וגופים ציבוריים. אילו אירועים נערכים על ידי ועדי עובדים? מה היתרונות בעריכת אירוע מוצלח במועדון מילר קלאב? התשובות – בהמשך המאמר.

ועדי עובדים והאירועים שהם עורכים
ועד העובדים במקומות עבודה מסודרים מארגנים את מרבית פעילויות הרווחה בארגון. עם הפעילויות כאמור ניתן למנות מסיבות עובדים, כנסים מקצועיים שונים וימי עיון. כנסים מקצועיים נועדו לשפר את היכולת המקצועית של העובדים, במטרה לייעל את העבודה שלהם ולשפר את היכולות שלהם. לכאורה, התפקיד כאמור שייך להנהלה. אבל לעיתים, הוועד מארגן את ההתכנסות במטרה לחזק את הקשר שלו עם העובדים מצד אחד, ולחזק את הקשר שלהם עם מקום העבודה מצד שני. ימי עיון – בדרך כלל מדובר בימי עיון שנועדו לרווחת העובדים. אחת הדוגמאות הטובות לכך היא יום עיון למועמדים לפרישה לגמלאות, במטרה להסביר לגמלאים לעתיד את הזכויות שלהם ולהכין אותם לחיים החדשים שלהם.

אירוע מוצלח – רק במילר קלאב
אבל האירוע הנפוץ ביותר שמקיימים ועדי העובדים הוא מסיבות עובדים. מסיבות כאמור נועדו להפגיש בין העובדים לבין עצמם שלא בסביבת העבודה, ויחד עם בני / בנות הזוג שלהם.  מסיבות כאמור נועדו להגדלת הגיבוש בין העובדים, צעד שהיעילות שלו הוכחה שוב ושוב בעבר כגורם חשוב בהגדלת היעילות בעסק.

אנשי המקצוע המיומנים של מילר קלאב אמונים על יצירת התנאים הטובים ביותר לאירועים מוצלחים. התפריט העשיר המוצע במקום, יחד אם המבנה הייחודי שלו והנגישות הגבוהה, הם מרשם לאירועים מוצלחים. בנוסף, ניתן לקבל שירותים נוספים – צילום, מוסיקה ואטרקציות מעניינות.
 

אם יש בדעתך לקיים אירוע לעובדים במקום העבודה שלך, זה המקום הנכון עבורך.
כדאי ליצור קשר עוד היום ולתאם את המועד למסיבה או לאירוע שלך.

אנשי המקצוע המיומנים של מילר קלאב יסייעו לך לארגן אירוע מוצלח,
המותאם לאופי האוכלוסייה במקום העבודה, לרצונות ולצרכים שלה.

 
התקשרו עכשיו
072-33-80-295
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

מילר קלאב - השילוב המושלם בין מועדון לאולם!
התקשרו עכשיו 072-33-80-295
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

טלפון
072-33-80-295
כתובת
לישנסקי 27, ראשל"צ

 
מילר קלאב - השילוב המושלם בין מועדון לאולם!
התקשרו עכשיו 072-33-80-295 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
טלפון
072-33-80-295
כתובת
לישנסקי 27, ראשל"צ

 
 

יום הולדת

אירועים פרטיים

מאמרים