לישנסקי 27, ראשל"צ  | אולם אירועים כשר | 072-33-80-295
גישה מלאה לנכים חניה חינם

בת מצווה / בר מצווה

חגיגה מיוחדת לקטנים ולגדולים
בעשורים האחרונים חלו שינויים רבים באופן שבו חוגגים המשפחה והילדים את חגיגת הבר מצווה או בת מצווה שלהם. אם העבר היו האירועים הללו דומים זה לזה, הדרישה כיום שונה, והאירועים הללו חייבים לכלול אטרקציות ברמה ובאיכות גבוהים מאד. מילר קלאב בראשל"צ מציע את האירועים האטרקטיביים ביותר, המאפשרים לכולם ליהנות ולהפיק את התועלת הגדולה ביותר מהאירוע. מה מאפיין את התפריט של מילר קלאב? אילו אטרקציות מוצעות לבת מצווה מיוחדת? איך אפשר להתאים את האירוע לכולם?

תפריט לחגיגה בהתאמה לקהל החוגגים
אירוע בת מצווה מתחלק לשני מוקדים חשובים – התפריט המוצע לאורחים מצד אחד, והאטרקציות שעשויות להפוך ערב מוצלח לערב מעולה. התפריט שמציע מילר קלאב בראשל"צ נמנה עם האיכותיים והעשירים ביותר בתחום. המזון מוכן על ידי בעלי המקצוע האיכותיים ביותר, בתחום המזון החם ובתחום הקינוחים כאחד. בחירת התפריט מותאמת לסוג האירוע ולמגוון טעמים והעדפות. בנוסף, התפריט כולל גם בר משקאות המותאם לאופי האירוע ולקהל המשתתפים בו. ואם בכך לא די – לאורך כל הערב מופעלת מכונת ברד המרווה את צימאונם של המשתתפים, יחד עם מכונת פופקורן שרק מוסיפה להנאה הצרופה.

אטרקציות לבת / בר מצווה לחגיגה מוצלחת
עם האטרקציות המוצעות במילר קלאב, ניתן למנות הסעות הלוך ושוב באוטובוס  מפואר, יום צילומים מפנק, צלם מגנטים וסטילס ומשחקי שולחן המעניקים אווירה סטייליסטית ומהודרת לאירוע, ומשווים לו תדמית של שהייה באחד ממועדוני היוקרה של לאס וגאס. הסעות הלוך ושוב מביאות את המשתתפים למילר קלאב בסטייל הראוי, בלי צורך במאמץ מיוחד ותוך דאגה לבטיחותם ולביטחונם של המשתתפים. מי שמעוניינת לשדרג את האטרקציות, יכולה להרשים את האורחים כשהיא מגיעה בלימוזינה מפוארת, יחד עם עוד מספר מצומצם של חברות. הכניסה לאירוע בת המצווה היא אחת המרשימות שניתן לחשוב עליה, והופכת את כלת השמחה למלכה הבלתי מעורערת של הערב.
 

אם יש לכם עניין לחגוג בת מצווה מפנקת לבת היקרה שלכם, זה המקום הנכון עבורכם.
כדאי ליצור קשר כבר כעת והצוות המקצועי של מילר קלאב בראשל"צ יסייע לכם לגבש את התוכנית המוצלחת והמתאימה ביותר לחגיגה המושלמת.

מילר קלאב – השילוב המושלם בין מועדון לאולם.
התקשרו עכשיו
072-33-80-295
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

מילר קלאב - השילוב המושלם בין מועדון לאולם!
התקשרו עכשיו 072-33-80-295
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

טלפון
072-33-80-295
כתובת
לישנסקי 27, ראשל"צ

 
מילר קלאב - השילוב המושלם בין מועדון לאולם!
התקשרו עכשיו 072-33-80-295 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
טלפון
072-33-80-295
כתובת
לישנסקי 27, ראשל"צ

 
 

יום הולדת

אירועים פרטיים

מאמרים