לישנסקי 27, ראשל"צ  | אולם אירועים כשר | 072-33-80-295
גישה מלאה לנכים חניה חינם

אירועי ברית/ה - החל מ 40 ועד 120 איש

בריתות – חגיגה שהיא מצווה
הולדת בן או בת חדשים הם בהחלט סיבה למסיבה. מילר קלאב בראשל"צ מציע למעוניינים בכך לחגוג את הברית או הבריתה שלהם בצורה הטובה, היפה והמכובדת ביותר. מה היתרונות שמציע מילר קלאב למעוניינים? מה הייחוד באירועים שם? כיצד תזכרו את האירוע הזה לאורך שנים?


כל היתרונות בעריכת בריתות במילר קלאב
עם היתרונות שמציע מילר קלאב לבעלי השמחה ולאורחים המכובדים שלהם, ניתן למנות תפריט עשיר, נינוחות מרובה למעוניינים בכך ומבחר אטרקציות מרשים. בנוסף, ניתן לבחור את סוג המוסיקה הרצוי. כל אלה יכולים להיות מותאמים לכל קשת הגילאים של האורחים המשתתפים באירוע, החל מילדים, עבור דרך בני נוער וכלה במבוגרים שבחבורה.


תפריטים – כל התפריטים באירועים הם מעשה ידיהם של מיטב אנשי המקצוע בתחום הקולינריה. התפריט יכול להיות מגש בצורת בופה, הכולל מתאבנים, מנות ראשונות ומנות עיקריות. בנוסף, גם הקינוחים האיכותיים של מילר קלאב נמנים עם הטובים ביותר ואינם נופלים מאלה המוגשים במיטב המסעדות בישראל.
 

אם יש לכם עניין לחגוג את הברית או הבריתה שלכם בסטייל ובהנאה – מועדון מילר קלאב בראון לציון הוא התשובה. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע שלנו יסייעו לכם לארגן את האירוע היפה ביותר האפשרי עבורכם, בהתאמה לדרישות, לצרכים ולתקציב המושקע באירוע. מילר קלאב – השילוב המושלם בין מועדון ואולם.
 
אטרקציות – אפשרויות הבחירה בעניין זה הן נרחבות מאד, ונוגעות לכל אחד מהשלבים בחגיגה. הגעה מהודרת, כניסה מרשימה היוצרת את האווירה המתאימה ועיצוב איכותי לאירוע, המסייע בשמירה על האווירה האיכותית.    


הייחוד והאיכות באירועים של מילר קלאב
אחד הדברים המייחדים את האירועים במילר קלאב, הוא האפשרות העומדת בפני המעוניינים בכך היא לשבת ברוגע במקום המנותק למעשה מכל הרעש וההמולה שמסביב. המועדון עוצב על ידי אדריכל ומחולק לאזור מבוגרים ואזור ילדים. כך יכולים המבוגרים ליהנות מהתוועדות שקטה ורגועה, והילדים והצעירים יכולים לחגוג ולהרעיש כאוות נפשם. ברית היא חגיגה לכל המשפחה וצריכה, לפיכך, להתאים לכולם.


כחלק מהאירוע, מציע מילר קלאב למעוניינים בכך את שירותיו הטובים של צלם מגנטים וסטילס. המגנטים מחולקים לאורחים, והניסיון מלמד שמרביתם שומרים את המגנטים הללו לאורך זמן. כך האירוע שנפלא שלכם נשאר בזיכרון עוד הרבה זמן.
התקשרו עכשיו
072-33-80-295
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

מילר קלאב - השילוב המושלם בין מועדון לאולם!
התקשרו עכשיו 072-33-80-295
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

טלפון
072-33-80-295
כתובת
לישנסקי 27, ראשל"צ

 
מילר קלאב - השילוב המושלם בין מועדון לאולם!
התקשרו עכשיו 072-33-80-295 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
טלפון
072-33-80-295
כתובת
לישנסקי 27, ראשל"צ

 
 

יום הולדת

אירועים פרטיים

מאמרים