לישנסקי 27, ראשל"צ 072-33-80-295
גישה מלאה לנכים חניה חינם
התקשרו עכשיו
072-33-80-295
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

אירועי חברה

מנהלת משאבי אנוש של החברה? היום את יכולה לתכנן אירועי חברה ברמה הכי גבוהה שיש בצורה קלה ונוחה. בכדי להפיק אירוע לעובדי החברה שיגרום לכל העובדים לדבר על האירוע במשך כל השבוע, מומלץ להעביר את המושכות למנהלי אירוע המתמחים בנושא. את האירוע אפשר לחלק למחלקות ולצוותים ולערוך אותם במועדים שונים ואף לגבש ערבי צוות על-פי הזמינות של כל צוות בחברה. מכיוון שבחברות רבות קשה לנתק את העובדים מהמשימות היום יומיות לאורך יום שלם, תוכלי לקבוע אירועים לכל צוות ומחלקה בנפרד על פי אותו סגנון ואף באותו מקום במועדים שונים. 
 
השכרת מקום לאירוע לצוות או למחלקה היא משתלמת ביותר לחברה ולעיתים במחיר טוב יותר מאירוע גדול ורב משתתפים. אירועים לצוותים ומחלקות כוללים בופה משובח עם מאכלים מגוונים ומוזיקת רקע רגועה או מקפיצה ומרקידה על-פי הדרישה שלך ממנהל האירוע. 
 

ערב צוות

 
העובדים בצוותים רוצים לחגוג אירוע מסויים? אם זה לציון יום הולדת לאחד העובדים בצוות או אם זה להשקה של מוצר חדש בחברה, ערב צוות יכול להיערך במועדון אירועים באיזור מרכזי ונוח להגעה לכל העובדים. ערבי צוות יכולים להיערך מיד לאחר שעות העבודה או לאחר שכל עובד חזר לביתו. לרוב, ארגון אירוע שנערך מייד לאחר שעות העבודה הוא אידאלי עבור מנהלי ומנהלות משאבי אנוש, ומאפשר הכנה מראש למספר העובדים אשר יגיעו ישירות לאירוע מבלי ליצור עיכובים. בדרך זו ניתן למנוע איחורים של עובדים הגרים באיזורים רחוקים ממקום האירוע. 
 

ערב חברה - מחיר

 
מה המחיר להפקה של ערב חברה? המחיר להפקה של ערב לעובדי החברה נקבע על-פי מספר פרמטרים כמו העונה בשנה, היום בשבוע ומספר המוזמנים. למרות זאת, תוכלי למצוא מועדוני אירועים המספקים מחיר קבוע לאורך כל השנה עם מינימום מוזמנים.  
 

מקום להשכרה לאירוע חברה במחיר משתלם

 
אם החלטת לארגן אירוע לעובדים, תוכלי להזמין מקום להשכרה לאירוע חברה במועדון מילר קלאב בראשון לציון. המועדון ממקום באחד האיזורים המרכזיים בעיר והוא נוח להגעה מאיזור המרכז והשפלה. המועדון מספק לעובדים הפקה מושלמת שמורידה ממך את הצורך בתכנון האירוע.
 

אירועי חברה ברמה גבוהה במועדון אירועים מילר קלאב Miller Club

 
מתלבטת איזה אירוע לערוך לעובדים שלך? צוות מילר קלאב Miller Club יפיק עבורך אירועי חברה במיוחד בשביל העובדים שלך. עם מנהל אירוע מקצועי תוכלי להינות מהפקת אירוע ברמה גבוהה עם בופה איכותי לכל העובדים. 
 

מילר קלאב - השילוב המושלם בין מועדון לאולם!
התקשרו עכשיו 072-33-80-295
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

טלפון
072-33-80-295
כתובת
לישנסקי 27, ראשל"צ

 
מילר קלאב - השילוב המושלם בין מועדון לאולם!
התקשרו עכשיו 072-33-80-295 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
טלפון
072-33-80-295
כתובת
לישנסקי 27, ראשל"צ

 
 

יום הולדת

אירועים פרטיים

מאמרים